SC LABORATOARELE FARES BIO VITAL SRL – Anunţ angajare

369

SC LABORATOARELE FARES BIO VITAL SRL

TEHNICIAN MENTENANŢĂ

Cerințe:
• Studii medii/superioare de specialitate, de preferinta tehnice;
• Cunoştinţe tehnice în domeniile: mecanică, instalaţii electrice,
• Cunoasterea si folosirea cu usurinta a pachetului de programe MS Office
• Corectitudine, seriozitate, gandire logica, capacitate de diagnoza tehnică rapidă;
• Atenţie la detalii şi atenţie distributivă;
• Capacitate de a lucra individual şi în echipă;
• Rezistenţă la stres;
• Disponibilitate şi perseverenţă în acumulare de cunoştinte noi într-un domeniu dinamic;
• Cunoştinţe de limba engleza – nivel mediu
• Permis de conducere cat. B

Responsabilităţi:
• Executa intretinerea si reparatiile curente pentru instalatia mecanică şi electrica a utilajelor aflate în companie
• Urmăreşte respectarea planului de revizii şi reparaţii a echipamentelor si utilajelor
• Menţine în permanenţă parametrii optimi de funcţionare a echipamentelor.
• Analizează operativ defecţiunile tehnice apărute, stabileşte cauzele/efectele, răspunderile şi ia măsurile necesare remedierii acestora.
 Se oferă:
Pachet salarial competitiv;
• Oportunitatea de a lucra intr-o echipă dinamica la cel mai important producator de suplimente alimentare din ţară
• Oportunitatea de dezvoltare profesională şi avansare
• Decontarea transportului sau asigurarea acestuia
• Telefon de serviciu

Persoanele interesate pot trimite CV-urile prin fax la numărul: 0254-241.942, e-mail: resurse.umane.2@fares.rosau la SECRETARIATUL societăţii din Orăştie, str. Plantelor, nr. 50.

Comentarii FB

comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.