LABORATOARELE FARES BIO VITAL SRL ANGAJEAZĂ Referent Resurse Umane

228

Cerinţe:

 studii superioare

 experiența de minim 1 an în resurse umane

 curs de referent/inspector resurse umane

 domiciliul stabil în Oraștie sau împrejurimi

 cunoștinte de operare PC (Word, Excel, Power Point)

 capacitatea de comunicare, relaționare și lucru în echipă;

 aptitudini organizatorice, atenție sporită la detalii;

 buna cunoaștere a legislației muncii

Responsabilități:

Asigurarea desfășurării în bune condiții și la termen a activității de resurse umane: Revisal, angajări, modificări contracte de muncă, încetări contracte, fişe de post, cercetări disciplinare, adeverințe, situații, informări, rapoarte etc.

Beneficii:

 Salariu motivant,  Bonuri de masa

Persoanele interesate pot trimite CV-urile prin fax la numărul: 0254-241.942, e-mail: resurse.umane @fares.ro  sau la SECRETARIATUL societăţii din Orăştie, str. Plantelor, nr.50.

Comentarii FB

comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.