ARABESQUE DEVA ANGAJEAZĂ MANIPULANT MARFĂ

Descrierea locului de muncă:

Candidatul ideal:

Cerinţe: studii medii, persoană organizată, atenţie la detalii

Descrierea jobului:

Responsabilităţi:

-încarcă şi descarcă marfa în/din camioane;

-ajută  la aranjarea mărfii pe rafturi

Oferta (bonusuri, beneficiii):

-posibilitatea de dezvoltare profesională

-palariu fix + bonusări + tichete de masă

-mediu de lucru profesional.

Arabesque SRL  va prelucra datele dumneavoastră cu character personal furnizate în timpul procedurii de selecţie, în conformitate de GDPR. Pentru mai multe detalii legate de drepturile dumneavoastră şi de modul în care le puteţi exercita, accesaţi www.mathaus.ro/termeni_condiţii. Trimiţând candidatura, confirmaţi că aţi citit şi acceptat informaţiile cu privire la procesarea şi utilizarea datelor dumneavoastră personale.

Mai multe detalii la telefon 0758026307

Comentarii FB

comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Ziarul Hunedoreanului