Liga a treia de fotbal. Programul returului

Liga a treia de fotbal. Programul returului

Etapa 16, 7 martie

LPS Cetate Deva – CSC Dumbrăviţa
U Craiova 1948 SA – Şoimii Lipova
ACS Poli Timişoara – Fortuna Becicherecu Mic
Crişul Chişineu Criş – Progresul Pecica

Gloria Lunca Teuz Cermei – CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
CS Hunedoara – Viitorul Dăeşti
Flacăra Horezu – Naţional Sebiş
ACSO Filiaşi – Gilortul Târgu Cărbuneşti

Etapa 17, 14 martie

ACSO Filiaşi – ACS Poli Timişoara
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii –
LPS Cetate Deva
Gilortul Târgu Cărbuneşti – U Craiova 1948 SA
Şoimii Lipova – Flacăra Horezu
Naţional Sebiş –
CS Hunedoara
Viitorul Dăeşti – Gloria Lunca Teuz Cermei
CSC Dumbrăviţa – Crişul Chişineu Criş
Progresul Pecica – Fortuna Becicherecu Mic

Etapa 18, 21 martie

Fortuna Becicherecu Mic – CSC Dumbrăviţa
CS Hunedoara – Şoimii Lipova
U Craiova 1948 SA – ACSO Filiaşi

ACS Poli Timişoara – Progresul Pecica
Crişul Chişineu Criş – CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
LPS Cetate Deva – Viitorul Dăeşti
Gloria Lunca Teuz Cermei – Naţional Sebiş
Flacăra Horezu – Gilortul Târgu Cărbuneşti

Etapa 19, 28 martie

Naţional Sebiş – LPS Cetate Deva
U Craiova 1948 SA – ACS Poli Timişoara
ACSO Filiaşi – Flacăra Horezu
Gilortul Târgu Cărbuneşti –
CS Hunedoara
Şoimii Lipova – Gloria Lunca Teuz Cermei
Viitorul Dăeşti – Crişul Chişineu Criş
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii – Fortuna Becicherecu Mic
CSC Dumbrăviţa – Progresul Pecica

Etapa 20, 4 aprilie

ACS Poli Timişoara – CSC Dumbrăviţa
LPS Cetate Deva – Şoimii Lipova
Flacăra Horezu – U Craiova 1948 SA

Progresul Pecica – CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
Fortuna Becicherecu Mic – Viitorul Dăeşti
Crişul Chişineu Criş – Naţional Sebiş
Gloria Lunca Teuz Cermei – Gilortul Târgu Cărbuneşti
CS Hunedoara – ACSO Filiaşi

Etapa 21, 8 aprilie – intermediară

Gilortul Târgu Cărbuneşti – LPS Cetate Deva
Flacăra Horezu – ACS Poli Timişoara
Şoimii Lipova – Crişul Chişineu Criş
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii – CSC Dumbrăviţa

ACSO Filiaşi – Gloria Lunca Teuz Cermei
Naţional Sebiş – Fortuna Becicherecu Mic
Viitorul Dăeşti – Progresul Pecica

U Craiova 1948 SA – CS Hunedoara

Etapa 22, 11 aprilie

Fortuna Becicherecu Mic – Şoimii Lipova
LPS Cetate Deva – ACSO Filiaşi
ACS Poli Timişoara – CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
CSC Dumbrăviţa – Viitorul Dăeşti
Progresul Pecica – Naţional Sebiş
Crişul Chişineu Criş – Gilortul Târgu Cărbuneşti
Gloria Lunca Teuz Cermei – U Craiova 1948 SA
CS Hunedoara – Flacăra Horezu

Etapa 23, 17 aprilie

CS Hunedoara – ACS Poli Timişoara
U Craiova 1948 SA –
LPS Cetate Deva
Naţional Sebiş – CSC Dumbrăviţa
Viitorul Dăeşti – CSC Ghiroda şi Giarmata Vii

Flacăra Horezu – Gloria Lunca Teuz Cermei
ACSO Filiaşi – Crişul Chişineu Criş
Gilortul Târgu Cărbuneşti – Fortuna Becicherecu Mic
Şoimii Lipova – Progresul Pecica

Etapa 24, 25 aprilie

Fortuna Becicherecu Mic – ACSO Filiaşi
CSC Dumbrăviţa – Şoimii Lipova
ACS Poli Timişoara – Viitorul Dăeşti
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii – Naţional Sebiş
Progresul Pecica – Gilortul Târgu Cărbuneşti
Crişul Chişineu Criş – U Craiova 1948 SA
LPS Cetate Deva – Flacăra Horezu
Gloria Lunca Teuz Cermei –
CS Hunedoara

Etapa 25, 2 mai

CS HunedoaraLPS Cetate Deva
Gloria Lunca Teuz Cermei – ACS Poli Timişoara
Gilortul Târgu Cărbuneşti – CSC Dumbrăviţa
Flacăra Horezu – Crişul Chişineu Criş
U Craiova 1948 SA – Fortuna Becicherecu Mic
ACSO Filiaşi – Progresul Pecica
Şoimii Lipova – CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
Naţional Sebiş – Viitorul Dăeşti

Etapa 26, 6 mai – intermediară

Viitorul Dăeşti – Şoimii Lipova
ACS Poli Timişoara – Naţional Sebiş
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii – Gilortul Târgu Cărbuneşti
CSC Dumbrăviţa – ACSO Filiaşi
Progresul Pecica – U Craiova 1948 SA

Fortuna Becicherecu Mic – Flacăra Horezu
Crişul Chişineu Criş –
CS Hunedoara
LPS Cetate Deva – Gloria Lunca Teuz Cermei

Etapa 27, 9 mai

LPS Cetate Deva – ACS Poli Timişoara
Gloria Lunca Teuz Cermei – Crişul Chişineu Criş
CS Hunedoara – Fortuna Becicherecu Mic
Flacăra Horezu – Progresul Pecica
U Craiova 1948 SA – CSC Dumbrăviţa
ACSO Filiaşi – CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
Gilortul Târgu Cărbuneşti – Viitorul Dăeşti
Şoimii Lipova – Naţional Sebiş

Etapa 28, 16 mai

ACS Poli Timişoara – Şoimii Lipova
Crişul Chişineu Criş –
LPS Cetate Deva

Naţional Sebiş – Gilortul Târgu Cărbuneşti
Viitorul Dăeşti – ACSO Filiaşi
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii – U Craiova 1948 SA
CSC Dumbrăviţa – Flacăra Horezu
Progresul Pecica –
CS Hunedoara
Fortuna Becicherecu Mic – Gloria Lunca Teuz Cermei

Etapa 29, 23 mai

CS Hunedoara – CSC Dumbrăviţa
Gilortul Târgu Cărbuneşti – Şoimii Lipova

Crişul Chişineu Criş – ACS Poli Timişoara
LPS Cetate Deva – Fortuna Becicherecu Mic
Gloria Lunca Teuz Cermei – Progresul Pecica
Flacăra Horezu – CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
U Craiova 1948 SA – Viitorul Dăeşti
ACSO Filiaşi – Naţional Sebiş

Etapa 30, 30 mai

Progresul Pecica – LPS Cetate Deva
ACS Poli Timişoara – Gilortul Târgu Cărbuneşti
Şoimii Lipova – ACSO Filiaşi
Naţional Sebiş – U Craiova 1948 SA
Viitorul Dăeşti – Flacăra Horezu
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii –
CS Hunedoara
CSC Dumbrăviţa – Gloria Lunca Teuz Cermei
Fortuna Becicherecu Mic – Crişul Chişineu Criş

Comentarii FB

comentarii


TAG


Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Ziarul Hunedoreanului