LIGA a IV-a etapa a 21-a

Seniori              juniori

Minerul UricaniCS Vulcan0-02-1
Gloria GeoagiuInter Petrila0-3*0-3*
Aurul CertejAurul Brad1-41-7
Jiul PetroșaniU.Petroșani0-210-0
Metalul Crișcior BradHercules Lupeni0-26-1
CNS Cetate II DevaVictoria Călan0-3*0-3*
Șoimul BăițaRetezatul Hațeg5-21-5

*- la masa verde

Clasament seniori

 1ACS Șoimul Băița211551732250
2AS Hercules Lupeni211452521947
3CS Inter Petrila211434721945
4CSA Aurul Brad211218443137
5AS Metalul Crișcior Brad211146302937
6CSO Retezatul Hațeg211065522536
7AS Aurul Certej21984473435
8“U”  Petroșani21939373830
9CS Vulcan21597262924
10AS Gloria Geoagiu207211294623
11ACS Minerul Uricani215412274819
12ACS Victoria Călan215214224517
13CSM Jiul Petroșani21221716628
14CNS Cetate II Deva20101912923

Clasament juniori

1CSM Jiul Petroșani2119201301559
2CSO Retezatul Hațeg211515773346
3CS Inter Petrila211434832345
4CS Vulcan211407744542
5CNS Cetate II Deva201217893537
6AS Gloria Geoagiu2010010883930
7“U”  Petroșani21939395130
8AS Metalul Crișcior Brad219111497628
9CSA Aurul Brad218211346226
10ACS Minerul Uricani218112477325
11ACS Victoria Călan2172124110523
12ACS Șoimul Băița214116339213
13AS Aurul Certej2141162610113
14AS Hercules Lupeni2132164010011

 

Sursa: http://ajfhunedoara.wgz.ro/

Comentarii FB

comentarii


TAG


Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Ziarul Hunedoreanului