FOTBAL. Programul turului Ligii a III-a, seria a IV-a

1016

Etapa 1, 3 septembrie
Mureşul Vinţu de Jos – Pandurii II Tg. Jiu
UTA BD II – ACS Poli II
Unirea Alba Iulia – Millenium Giarmata
Gloria Lunca-Teuz Cermei – Mamma Mia Becicherecu Mic
CNS Cetate Deva – Industria Galda de Jos
CSM Lugoj – Performanţa Ighiu
Ripensia Timişoara – Naţional Sebiş
CSM Şcolar Reşiţa stă

Etapa a 2-a, 10 septembrie
ACS Poli II – Mureşul Vinţu de Jos
Millenium Giarmata – UTA BD II
Mamma Mia Becicherecu Mic – Unirea Alba Iulia
Industria Galda de Jos – Gloria Lunca-Teuz Cermei
Performanţa Ighiu – CNS Cetate Deva
Naţional Sebiş – CSM Şcolar Reşiţa
Pandurii II – Ripensia Timişoara
CSM Lugoj stă

Etapa a 3-a, 17 septembrie
ACS Poli II – Pandurii II
Mureşul Vinţu de Jos – Millenium Giarmata
UTA BD II – Mamma Mia Becicherecu Mic
Unirea Alba Iulia – Industria Galda de Jos
Gloria Lunca Teuz Cermei – Performanţa Ighiu
CSM Lugoj – Naţional Sebiş
CSM Şcolar Reşiţa – Ripensia Timişoara
CNS Cetate Deva stă

Etapa a 4-a, 24 septembrie
Millenium Giarmata – ACS Poli II
Mamma Mia Becicherecu Mic – Mureşul Vinţu de Jos
Industria Galda de Jos – UTA BD II
Performanţa Ighiu – Unirea Alba Iulia
Naţional Sebiş – CNS Cetate Deva
Ripensia Timişoara – CSM Lugoj
Pandurii II – CSM Şcolar Reşiţa
Gloria Lunca-Teuz Cermei stă

Etapa a 5-a, 1 octombrie
Millenium Giarmata – Pandurii II
ACS Poli II – Mamma Mia Becicherecu Mic
Mureşul Vinţu de Jos – Industria Galda de Jos
UTA BD II – Performanţa Ighiu
Gloria Lunca-Teuz Cermei – Naţional Sebiş
CNS Cetate Deva – Ripensia Timişoara
CSM Lugoj – CSM Şcolar Reşiţa
Unirea Alba Iulia stă

Etapa a 6-a, 8 octombrie
Mamma Mia Becicherecu Mic – Millenium Giarmata
Industria Galda de Jos – ACS Poli II
Performanţa Ighiu – Mureşul Vinţu de Jos
Naţional Sebiş – Unirea Alba Iulia
Ripensia Timişoara – Gloria Lunca-Teuz Cermei
CSM Şcolar Reşiţa – CNS Cetate Deva
Pandurii II – CSM Lugoj
UTA BD II stă

Etapa a 7-a, 15 octombrie
Mamma Mia Becicherecu Mic – Pandurii II
Millenium Giarmata – Industria Galda de Jos
ACS Poli II – Performanţa Ighiu
UTA BD II – Naţional Sebiş
Unirea Alba Iulia – Ripensia Timişoara
Gloria Lunca-Teuz Cermei – CSM Şcolar Reşiţa
CNS Cetate Deva – CSM Lugoj
Mureşul Vinţu de Jos stă

Etapa a 8-a, 19 octombrie
Industria Galda de Jos – Mamma Mia Becicherecu Mic
Performanţa Ighiu – Millenium Giarmata
Naţional Sebiş – Mureşul Vinţu de Jos
Ripensia Timişoara – UTA BD II
CSM Şcolar Reşiţa – Unirea Alba Iulia
CSM Lugoj – Gloria Lunca-Teuz Cermei
Pandurii II – CNS Cetate Deva
ACS Poli II stă

Etapa a 9-a, 22 octombrie
Pandurii II – Industria Galda de Jos
Mamma Mia Becicherecu Mic – Performanţa Ighiu
ACS Poli II – Naţional Sebiş
Mureşul Vinţu de Jos – Ripensia Timişoara
UTA BD II – CSM Şcolar Reşiţa
Unirea Alba Iulia – CSM Lugoj
Gloria Lunca-Teuz Cermei – CNS Cetate Deva
Millenium Giarmata stă

Etapa a 10-a, 29 octombrie
Performanţa Ighiu – Industria Galda de Jos
Naţional Sebiş – Millenium Giarmata
Ripensia Timişoara – ACS Poli II
CSM Şcolar Reşiţa – Mureşul Vinţu de Jos
CSM Lugoj – UTA BD II
CNS Cetate Deva – Unirea Alba Iulia
Gloria Lunca-Teuz Cermei – Pandurii II
Mama Mia Becicherecu Mic stă

Etapa a 11-a, 5 noiembrie
Pandurii II – Performanţa Ighiu
Mamma Mia Becicherecu Mic – Naţional Sebiş
Millenium Giarmata – Naţional Sebiş
ACS Poli II – Millenium Giarmata
Mureşul Vinţu de Jos – CSM Lugoj
UTA BD II – CNS Cetate Deva
Unirea Alba Iulia – Gloria Lunca-Teuz Cermei
Industria Galda de Jos stă

Etapa a 12-a, 12 noiembrie
Naţional Sebiş – Industria Galda de Jos
Ripensia Timişoara – Mamma Mia Becicherecu Mic
CSM Şcolar Reşiţa – Millenium Giarmata
CSM Lugoj – ACS Poli II
CNS Cetate Deva – Mureşul Vinţu de Jos
Gloria Lunca-Teuz Cermei – UTA BD II
Unirea Alba Iulia – Pandurii II
Performanţa Ighiu stă

Etapa a 13-a, 19 noiembrie
Performanţa Ighiu – Naţional Sebiş
Industria Galda de Jos – Ripensia Timişoara
Mamma Becicherecu Mic – CSM Şcolar Reşiţa
Millenium Giarmata – CSM Lugoj
ACS Poli II – CNS Cetate Deva
Mureşul Vinţu de Jos – Gloria Lunca-Teuz Cermei
UTA BD II – Unirea Alba Iulia
Pandurii II stă

Etapa a 14-a, 26 noiembrie
Ripensia Timişoara – Performanţa Ighiu
CSM Şcolar Reşiţa – Industria Galda de Jos
CSM Lugoj – Mamma Mia Becicherecu Mic
CNS Cetate Deva – Millenium Giarmata
Gloria Lunca-Teuz Cermei – ACS Poli II
Unirea Alba Iulia – Mureşul Vinţu de Jos
UTA BD II – Pandurii II
Naţional Sebiş stă

Etapa a 15-a, 3 decembrie
Pandurii II – Naţional Sebiş
Performanţa Ighiu – CSM Şcolar Reşiţa
Industria Galda de Jos – CSM Lugoj
Mamma Mia Becicherecu Mic – CNS Cetate Deva
Millenium Giarmata – Gloria Lunca-Teuz Cermei
ACS Poli II – Unirea Alba Iulia
Mureşul Vinţu de Jos – UTA BD II
Ripensia Timişoara stă

Prima clasată promovează în Liga a II-a
Echipele de pe locurile 13,14 şi 15 retrogradează în Liga a IV-a
Echipa de pe locul 12 ar putea retrogada în Liga a IV-a dacă are cel mai slab punctaj dintre grupările clasate pe acelaşi loc în celelalte serii.

 

Comentarii FB

comentarii




Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.