FOTBAL – LIGA A V-A. Rezultatele etapei a 20-a din 24.04.2016

50

FOTBAL – LIGA A V-A. Rezultatele etapei a 20-a din 24.04.2016

AS Sântamăria Orlea-Ponorul Vața  3-1 (2-0)

Santos Boz-CSC Ilia 0-4 (0-2)

CS Ghelari-Victoria Dobra 2-1 (0-0)

Cetate Răchitova-Zarandul Crișcior 3-4 (0-1)

Unirea Gen. Berthelot-Mureșul Pricaz 2-3 (2-1)

Măgura 2010 Pui-Cerna Lunca Cernii 3-2 (2-1)

Agrocompany Băcia-Berianul Beriu 5-1 (1-1)

Clasament

1Mureșul Pricaz201712891952
2Berianul Beriu201505663545
3CSComunal Ilia201235733139
4Cetate Răchitova201235633539
5Zarandul Crișcior201217523737
6Măgura 2010 Pui201208563636
7Agrocompany Băcia20929454729
8Cerna Lunca Cernii208210435026
9CS Ghelari208210344826
10Unirea Gen.Berthelot208111383825
11Santos Boz204313287615
12AS Sântămăria Orlea204214397614
13Ponorul Vața204214216614
14Victoria Dobra203215257811

http://ajfhunedoara.wgz.ro/

 

 

Comentarii FB

comentarii


TAG


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *