FOTBAL/LIGA A IV-A HUNEDOARA/Etapă lungă

102

Cele 8 jocuri ale etapei a XXVI-a a Ligii a IV-a Hunedoara sunt programate să se dispute de-a lungul a 5 zile. Primele 4 partide vor avea loc mâine, alte două duminică iar ultimele două abia miercuri 14 mai. VEZI PROGRAMUL RUNDEI, ARBITRII ŞI OBSERVATORII CELEI MAI LUNGI RUNDE A CAMPIONATULUI!

DSC_0090

  LIGA A IV-A HUNEDOARA ETAPA A XXVI-A   SÂMBĂTĂ 10 mai  ORA 11:30
1. Metalul Crişcior – CNS Cetate Deva      Arbitru: Lazăr Cristian (Petrila)
Stadion: „Metalul” Brad As. 1 Paşca Gabriel (Petroşani)
As. 2 Schneider Andrei (Vulcan)
Observator: Mihăescu Cornel (Deva)
2. CFR Simeria –  Aurul Brad Arbitru: Thirt Daniel (Călan)
Stadion: „CFR-Marmosim” As.1 Petrean Cristian (Deva)
As.2 Thirt Alexandru (Călan)
Observator: Ciotlăuş Sorin (Deva)
3. Retezatul Haţeg – Dacia Orăştie Arbitru: Anca Florin (Deva)
Stadion: „Retezatul” As.1 Corui Marius (Deva)
As.2 Popa Raul (Hunedoara)
Observator: Gabor Romulus (Hunedoara)
4. Jiul Petroşani – Gloria Geoagiu Arbitru: Voica Petre (Deva)
Stadion: „Jiul” As.1 Doarvoaş Claudiu (Mintia)
As.2 Pavăl Marius (Tâmpa)
Observator: Radu Adrian (Deva)
   DUMINICĂ 11 mai  ORA 11:30
5. Şoimul Băiţa – Hercules Lupeni Arbitru: Gavrilă Valentin (Crişcior)
Stadion: „CFR” Simeria As.1 Deoancă Robert (Crişcior)
As.2 Ghenciu Roxana (Hunedoara)
Observator: Nacu Mihai (Ghelari)
6. Universitatea Petroşani  – CS Vulcan Arbitru: Bălan Alexandru (Deva)
Stadion: „Ştiinţa” As.1 Geampană Alex. (Teliuc)
As.2 Obreja Cosmin (Hunedoara)
Observator: Spărios Petru (Hunedoara)
MIERCURI 14 mai  ORA 18:30
7. Minerul Uricani – Victoria Călan Arbitru: Stanca Sergiu (Orăştie)
Stadion: „Minerul” As.1 Danciu Cosmin (Deva)
As.2 Zapodean Andrei (Orăştie)
Observator: Munteanu Emil (Deva)
8. Inter Petrila – Aurul Certej Arbitru: Lina Adrian (Lupeni)
Stadion: „Parângul” Lonea
As.1 Bursuc Raul (Lupeni)
As.2 Mateescu Răducu (Lupeni)
Observator: Cîrstea Ionel (Petroşani)

Comentarii FB

comentarii




Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.