FOTBAL/LIGA A IV-A HUNEDOARA/Arbitrii etapei a XII-a

 Comisia Judeţeană de Arbitrii Hunedoara a stabilit brigăzile care vor oficia cele 8 jocuri din campionatul judeţean de fotbal care se vor disputa la sfârşitul acestei săptămâni.

16-NOTA

PROGRAMUL, ARBITRII ŞI OBSERVATORII ETAPEI A XII-A

SÂMBĂTĂ, 9 noiembrie ORA 11:30

 Hercules Lupeni     – CS Vulcan               Arbitru:  Denis Haidiner(Hunedoara)
As. 1Alexandru Geampană(Teliuc)
As. 2 Raul Popa(Hunedoara)
Observator:Daniel Stroia(Hunedoara)
Jiul Petroșani     – Dacia OrăștieArbitru:Cîrstoiu Alin(Deva)
Teren: Jiul IIAs. 1Saraol Alin(Deva)
As. 2Corpadi Sorin(Lupeni)
Observator:Bogdan Sever(Deva)
 Retezatul Haţeg     – Aurul BradArbitru:Petre Voica(Deva)
Stadion: “Retezatul”As. 1Corado Cîrstoiu(Deva)
As. 2Andrei Fodor(Deva)
Observator:Cornel Mihăescu(Deva)
Inter Petrila     – Gloria GeoagiuArbitru:Thirt Daniel(Călan)
Stadion: “Parângul” LoneaAs. 1Pavăl Marius(Simeria)
As. 2Ghenciu Roxana(Hunedoara)
Observator:Marincău Pavel(Deva)
CFR Simeria     – “U” PetroșaniArbitru:Anca Florin(Deva)
Stadion:”CFR-Marmosim”As. 1Petrean Cristian(Deva)
As. 2Băleanu Aurelian(Deva)
Observator:Azamfirei Remus(Vulcan)
Minerul Uricani     – Aurul CertejArbitru:Danciu Radu(Orăștie)
Stadion: “Minerul”As. 1Deoancă Robert(Crișcior)
As. 2Ghișe Francesca(Deva)
Observator:Nacu Mihai(Ghelari)
Metalul Crișcior     – Victoria CălanArbitru:Stanca Sergiu(Orăștie)
Stadion: “Metalul”As. 1Cîrstea Ovidiu(Petroșani)
As. 2Pașca Gabriel(Petroșani)
Observator:Cîrstea Ionel(Petroșani)
DUMINICĂ, 10 noiembrie ORA 11:30
Şoimul Băiţa      – CNS Cetate DevaArbitru: Emanuel Băiconi (Boiţa)
Teren: CrăciuneștiAs. 1 Cosmin Danciu(Deva)
As. 2Cosmin Obreja(Hunedoara)
Observator:Sorin Ciotlăuş(Deva)

Comentarii FB

comentarii




Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!