FOTBAL. Liga a III-a etapa a 26-a

FOTBAL. Liga a III-a etapa a 26-a

6 mai 2016

Pandurii Tg. Jiu II-ACSO Filiași 5-0

Național Sebiș-Metalurgistul Cugir 0-2

Performanța Ighiu-Millenium Giarmata 1-1

CNS Cetate Deva- Măgura Cisnădie 2-0

CSU Craiova II Becicherecu Mic 4-2

Meciuri reprogramate 14 mai 2016

FC Hunedoara-CSM Lugoj

CS Ineu- ASU Poli Timișoara

Minerul Motru stă.

 

Clasament

1 ASU Poli2317154921+2852  
2 Performanța Ighiu2515644719+2851  
3 Metalurgistul Cugir2416355125+2651  
4 Naţional Sebiş2513483326+743  
5 CNS Cetate Deva2410773225+737  
6 Pandurii Târgu Jiu II25105103529+635  
7 FC Hunedoara2410593839-135  
8 CSM Lugoj23103102725+233  
9 Becicherecu Mic2495103533+232  
10 Măgura Cisnădie2486102332-930  
11 CS Ineu2384112228-628  
12 CSU Craiova II2483133536-127  
13 ACSO Filiaşi2454151841-2319  
14 Minerul Motru2446141151-4018  
15 Millenium Giarmata2444162349-2616  

 

 

Liga a IV-a județeană

 

Etapa a 22-a  rezultate      7 mai 2016seniorijuniori
CS VulcanAS Gloria Geoagiu(retrasă)3-03-0
CSA Aurul BradCNS II Cetate Deva(retrasă)3-03-0
Retezatul HațegCSM Jiul  Petroșani6-12-0
AS Hercules LupeniAS Aurul Certej3-07-2
CS Inter PetrilaAS Șoimul Băița3-07-1
8 mai 2016
Victoria CălanACS Minerul Uricani0-03-4
“U” PetroșaniMetalul Crișcior Brad4-10-1

 

Clasament seniori

1ACS Șoimul Băița221552732550
2AS Hercules Lupeni221552551950
3CS Inter Petrila221534751948
4CSA Aurul Brad221318473140
5CSO Retezatul Hațeg221165582639
6AS Metalul Crișcior Brad221147313337
7AS Aurul Certej22985473735
8“U”  Petroșani229310394230
9CS Vulcan22697292927
10AS Gloria Geoagiu217212294923
11ACS Minerul Uricani225512274820
12ACS Victoria Călan225314224518
13CSM Jiul Petroșani223217206611
14CNS Cetate II Deva21102012953

http://ajfhunedoara.wgz.ro/

Clasament juniori

1CSM Jiul Petroșani2219211301759
2CSO Retezatul Hațeg221615793349
3CS Inter Petrila231534902448
4CS Vulcan221507774545
5CNS Cetate II Deva211218893837
6AS Metalul Crișcior Brad2210111507631
7AS Gloria Geoagiu2110011884230
8“U”  Petroșani229310395230
9CSA Aurul Brad229211376229
10ACS Minerul Uricani229112517628
11ACS Victoria Călan2272134410923
12AS Hercules Lupeni2242164710214
13ACS Șoimul Băița224117349913
14AS Aurul Certej2241172810813

http://ajfhunedoara.wgz.ro/

Comentarii FB

comentarii


TAG


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!