SC LABORATOARELE FARES BIO VITAL SRL ORĂŞTIE ANGAJEAZĂ:

1037

1. RESPONSABIL SSM / CADRU TEHNIC SU

Cerinţe : – absolvent studii superioare tehnice (de preferat domeniul mecanic, electric)
– experienta pe un post similar – constituie avantaj

– abilitati operare PC – Microsoft Office (Excel, Word, Power Point)
– cursurile in domeniul SSM-SU – constituie avantaj
– cunoasterea legislatiei in domeniile de activitate
– persoana proactiva, atenta la detalii si care se incadreaza in termene limita

Se oferă: – pachet salarial motivant

– cursuri de instruire in domeniul SSM si SU
– stabilitate și numeroase posibilități de dezvoltare a carierei
– mediu de lucru divers și interesant, într-o companie în continuă creștere și dezvoltare
– oportunitati de dezvoltare personala prin traininguri specifice nevoilor

2. ŞEF SCHIMB

Cerinte: – studii superioare
– experienta in coordonarea unei echipe de productie
– disponibilitate de a lucra in schimburi
– capacitate de a lucra in echipa si de a colabora cu alte departamente
– implicare in asigurarea calitatii produsului
– capacitate de adaptare si gestionare rapida a situatiilor neprevazute
– corectitudine, seriozitate, gandire logica, rezistenta la stres
– atentie la detalii si atentie distributiva
– capacitatea de a planifica si organiza activitatea proprie si a persoanelor din subordine
– disponibilitate si perseverenta in acumulare de cunostinte noi intr-un domeniu dinamic
Responsabilitati: – organizarea şi coordonarea activităţii de producţie in asa fel incat produsele sa fie livrate la timp si la standardele de calitate impuse

– se asigura de disponibilitatea materiilor prime necesare productiei si de predarea la timp a semifabricatelor procesate catre sectiile din aval

– se asigura de respectarea planificarii, monitorizeaza constant productia si raporteaza superiorilor ierarhici indicatorii de realizare a planului zilnic

– propune si implementeaza masuri de imbunatatire atat din punct de vedere al productivitatii cat si al calitatii productiei

– este responsabil de starea de igiena si curatenie a sectiei
– se asigura ca instructiunile de lucru sunt intelese si respectate
Se oferă: – pachet salarial atractiv
– decontarea transportului sau asigurarea acestuia

Persoanele interesate pot trimite CV-urile prin fax la numărul: 0254/241.942, e-mail:
grupfares@fares.ro sau la SECRETARIATUL societăţii din Orăştie, strada Plantelor, nr.50.

Comentarii FB

comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.