SC LABORATOARELE FARES BIO VITAL SRL angajează INGINER – ŞEF SECŢIE PROCESARE PLANTE

131

Cerinţe:

-Studii superioare
-Experienta in coordonarea unei echipe de productie
-Disponibilitate de a lucra in schimburi
-Capacitate de a lucra in echipa si de a colabora cu alte departamente
-Implicare in asigurarea calitatii produsului:
-Capacitate de adaptare si gestionare rapida a situatiilor neprevazute
-Corectitudine, seriozitate, gandire logica, rezistenta la stres;
-Atentie la detalii si atentie distributiva;
-Capacitate de a planifica si organiza activitatea proprie si a persoanelor aflate in subordine.
-Disponibilitate si perseverenta in acumulare de cunostinte noi intr-un domeniu dinamic;

Responsabilităţi:
-Organizarea şi coordonarea activităţii de producţie in asa fel incat produsele sa fie livrate la timp si la standardele de calitate impuse.
-Se asigura de disponibilitatea materiilor prime necesare productiei si de predarea la timp a semifabricatelor procesate catre sectiile din aval.
-Se asigura de respectarea planificarii, monitorizeaza constant productia si raporteaza superiorilor ierarhici indicatorii de realizare a planului zilnic;
-Propune si implementeaza masuri de imbunatatire atat din punct de vedere al productivitatii cat si al calitatii productiei.
-Este responsabil de starea de igiena si curatenie a sectiei
-Se asigura ca instructiunile de lucru sunt intelese si respectate.

Se oferă:
-Pachet salarial atractiv;
-Decontarea transportului sau asigurarea acestuia

Persoanele interesate pot trimite CV-urile prin fax la numărul: 0254-241.942, e-mail: resurse.umane@fares.ro, sau la secretariatul societăţii din Orăştie, str. Plantelor, nr. 50.

Comentarii FB

comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.