Programul turului de campionat al Ligii a III-a, ediţia 2016/2017, pentru SERIA a IV-aul turului de campionat al Ligii a III-a, ediţia 2016/2017, pentru SERIA a IV-a

Hotărârea numărul 22 a Comitetului de Urgenţă privind modificările calendarului competiţional al Ligii a treia

Având în vedere situaţia generată de retragerea clubului ACS MUREŞUL VINŢU DE JOS, din cadrul seriei a IV-a a Ligii a 3-a, FRF dispune stabilirea jocurilor fiecărei etape a seriei a IV-a conform unei tabele Berger de 14 echipe, fără a afecta desfăşurarea primei etape.

Programul turului de campionat al Ligii 3, ediţia 2016/2017, pentru SERIA a IV-a:

ETAPA 1

20 septembrie, ora 17:00
CSM Şcolar Reşiţa – Pandurii Târgu Jiu II

ETAPA 2, 10 septembrie, ora 17:00

Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Unirea 1924 Alba Iulia
Industria Galda – Gloria Lunca Teuz Cernei
ACS Poli Timişoara II – CNS Cetate Deva
Pandurii Târgu Jiu II – UTA Bătrâna Doamnă II
Naţional Sebiş – CSM Şcolar Reşiţa
Performanţa Ighiu – Ripensia Timişoara
Millenium Giarmata – CSM Lugoj

ETAPA 3, 17 septembrie, ora 17:00

Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Millenium Giarmata
Unirea 1924 Alba Iulia – Industria Galda
Gloria Lunca Teuz Cernei – ACS Poli Timişoara II
CNS Cetate Deva – Pandurii Târgu Jiu II
UTA Bătrâna Doamnă II – Naţional Sebiş
CSM Şcolar Reşiţa – Performanţa Ighiu
Ripensia Timişoara – CSM Lugoj

ETAPA 4, 24 septembrie, ora 17:00

Industria Galda – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
ACS Poli Timişoara II – Unirea 1924 Alba Iulia
Pandurii Târgu Jiu II – Gloria Lunca Teuz Cernei
Naţional Sebiş – CNS Cetate Deva
Performanţa Ighiu – UTA Bătrâna Doamnă II
CSM Lugoj – CSM Şcolar Reşiţa
Millenium Giarmata – Ripensia Timişoara

ETAPA 5, 1 octombrie, ora 15:00

Industria Galda – Millenium Giarmata
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – ACS Poli Timişoara II
Unirea 1924 Alba Iulia – Pandurii Târgu Jiu II
Gloria Lunca Teuz Cernei – Naţional Sebiş
CNS Cetate Deva – Performanţa Ighiu
UTA Bătrâna Doamnă II – CSM Lugoj
CSM Şcolar Reşiţa – Ripensia Timişoara

ETAPA 6, 8 octombrie, ora 15:00

ACS Poli Timişoara II – Industria Galda
Pandurii Târgu Jiu II – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
Naţional Sebiş – Unirea 1924 Alba Iulia
Performanţa Ighiu – Gloria Lunca Teuz Cernei
CSM Lugoj – CNS Cetate Deva
Ripensia Timişoara – UTA Bătrâna Doamnă II
Millenium Giarmata – CSM Şcolar Reşiţa

ETAPA 7, 15 octombrie, ora 15:00

Millenium Giarmata – ACS Poli Timişoara II
Industria Galda – Pandurii Târgu Jiu II
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Naţional Sebiş
Unirea 1924 Alba Iulia – Performanţa Ighiu
Gloria Lunca Teuz Cernei – CSM Lugoj
CNS Cetate Deva – Ripensia Timişoara
UTA Bătrâna Doamnă II – CSM Şcolar Reşiţa

ETAPA 8, 22 octombrie, ora 15:00

Pandurii Târgu Jiu II – ACS Poli Timişoara II
Naţional Sebiş – Industria Galda
Performanţa Ighiu – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CSM Lugoj – Unirea 1924 Alba Iulia
Ripensia Timişoara – Gloria Lunca Teuz Cernei
CSM Şcolar Reşiţa – CNS Cetate Deva
UTA Bătrâna Doamnă II –  Millenium Giarmata

ETAPA 9, 29 octombrie, ora 15:00

Millenium Giarmata – Pandurii Târgu Jiu II
ACS Poli Timişoara II – Naţional Sebiş
Industria Galda – Performanţa Ighiu
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CSM Lugoj
Unirea 1924 Alba Iulia – Ripensia Timişoara
Gloria Lunca Teuz Cernei – CSM Şcolar Reşiţa
CNS Cetate Deva – UTA Bătrâna Doamnă II

ETAPA 10, 5 noiembrie, ora 14:00

Naţional Sebiş – Pandurii Târgu Jiu II
Performanţa Ighiu – ACS Poli Timişoara II
CSM Lugoj – Industria Galda
Ripensia Timişoara – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CSM Şcolar Reşiţa – Unirea 1924 Alba Iulia
UTA Bătrâna Doamnă II – Gloria Lunca Teuz Cernei
CNS Cetate Deva – Millenium Giarmata

ETAPA 11, 12 noiembrie, ora 14:00

Millenium Giarmata – Naţional Sebiş
Pandurii Târgu Jiu II – Performanţa Ighiu
ACS Poli Timişoara II – CSM Lugoj
Industria Galda – Ripensia Timişoara
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CSM Şcolar Reşiţa
Unirea 1924 Alba Iulia – UTA Bătrâna Doamnă II
Gloria Lunca Teuz Cernei – CNS Cetate Deva

ETAPA 12, 19 noiembrie, ora 14:00

Performanţa Ighiu – Naţional Sebiş
CSM Lugoj – Pandurii Târgu Jiu II
Ripensia Timişoara – ACS Poli Timişoara II
CSM Şcolar Reşiţa – Industria Galda
UTA Bătrâna Doamnă II – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CNS Cetate Deva – Unirea 1924 Alba Iulia
Gloria Lunca Teuz Cernei – Millenium Giarmata

ETAPA 13, 26 noiembrie, ora 14:00

Millenium Giarmata – Performanţa Ighiu
Naţional Sebiş – CSM Lugoj
Pandurii Târgu Jiu II – Ripensia Timişoara
ACS Poli Timişoara II – CSM Şcolar Reşiţa
Industria Galda – UTA Bătrâna Doamnă II
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CNS Cetate Deva
Unirea 1924 Alba Iulia – Gloria Lunca Teuz Cernei

Comentarii FB

comentarii


TAG


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

2 × 4 =

ACTUALITATE
Absolvire la Liceul Tehnologic „Grigore Moisil” Deva         Absolvire în sărbătoare, la Liceul Teoretic „Téglás Gábor”         Elevii de la Colegiul Național Decebal au celebrat absolvirea         Crimă urmată de sinucidere într-un teribil accident rutier (GALERIE FOTO)         Directorul Complexului Energetic Hunedoara a demisionat         Accident mortal pe DN 76         Cetatea Deva a fost ecologizată de elevi de la Colegiul Național Decebal         Pasionații de mașini sunt așteptați la Deva Auto Show 2018         CONTROVERSE. Războiul pe numele lui Arsenie Boca a continuat la Mănăstirea Prislop         Campanie preventivă pe teme de educaţie rutieră         Doi ani de întârziere la Autostrada Lugoj – Deva         Accident mortal pe DN 7, cu motocicleta         Marius Surgent, deputat ALDE Hunedoara: „În coaliția PSD-ALDE nu s-a discutat niciodată despre modificări la Pilonul II de pensii”         Premii la Concursul Euroregional „Eugen Cuteanu”-Timişoara         Ștrandul din Hunedoara se deschide în 1 iunie         Cupa Ioan Corvin         Au început lucrările de reabilitare a Străzii Gheorghe Barițiu         Trofeul Micului Cititor         Poliţiştii au confiscat peste 80 de metri cubi de lemne         Zeci de oameni au căutat un bătrân dispărut în munți