Programul turului de campionat al Ligii a III-a, ediţia 2016/2017, pentru SERIA a IV-aul turului de campionat al Ligii a III-a, ediţia 2016/2017, pentru SERIA a IV-a

Hotărârea numărul 22 a Comitetului de Urgenţă privind modificările calendarului competiţional al Ligii a treia

Având în vedere situaţia generată de retragerea clubului ACS MUREŞUL VINŢU DE JOS, din cadrul seriei a IV-a a Ligii a 3-a, FRF dispune stabilirea jocurilor fiecărei etape a seriei a IV-a conform unei tabele Berger de 14 echipe, fără a afecta desfăşurarea primei etape.

Programul turului de campionat al Ligii 3, ediţia 2016/2017, pentru SERIA a IV-a:

ETAPA 1

20 septembrie, ora 17:00
CSM Şcolar Reşiţa – Pandurii Târgu Jiu II

ETAPA 2, 10 septembrie, ora 17:00

Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Unirea 1924 Alba Iulia
Industria Galda – Gloria Lunca Teuz Cernei
ACS Poli Timişoara II – CNS Cetate Deva
Pandurii Târgu Jiu II – UTA Bătrâna Doamnă II
Naţional Sebiş – CSM Şcolar Reşiţa
Performanţa Ighiu – Ripensia Timişoara
Millenium Giarmata – CSM Lugoj

ETAPA 3, 17 septembrie, ora 17:00

Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Millenium Giarmata
Unirea 1924 Alba Iulia – Industria Galda
Gloria Lunca Teuz Cernei – ACS Poli Timişoara II
CNS Cetate Deva – Pandurii Târgu Jiu II
UTA Bătrâna Doamnă II – Naţional Sebiş
CSM Şcolar Reşiţa – Performanţa Ighiu
Ripensia Timişoara – CSM Lugoj

ETAPA 4, 24 septembrie, ora 17:00

Industria Galda – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
ACS Poli Timişoara II – Unirea 1924 Alba Iulia
Pandurii Târgu Jiu II – Gloria Lunca Teuz Cernei
Naţional Sebiş – CNS Cetate Deva
Performanţa Ighiu – UTA Bătrâna Doamnă II
CSM Lugoj – CSM Şcolar Reşiţa
Millenium Giarmata – Ripensia Timişoara

ETAPA 5, 1 octombrie, ora 15:00

Industria Galda – Millenium Giarmata
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – ACS Poli Timişoara II
Unirea 1924 Alba Iulia – Pandurii Târgu Jiu II
Gloria Lunca Teuz Cernei – Naţional Sebiş
CNS Cetate Deva – Performanţa Ighiu
UTA Bătrâna Doamnă II – CSM Lugoj
CSM Şcolar Reşiţa – Ripensia Timişoara

ETAPA 6, 8 octombrie, ora 15:00

ACS Poli Timişoara II – Industria Galda
Pandurii Târgu Jiu II – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
Naţional Sebiş – Unirea 1924 Alba Iulia
Performanţa Ighiu – Gloria Lunca Teuz Cernei
CSM Lugoj – CNS Cetate Deva
Ripensia Timişoara – UTA Bătrâna Doamnă II
Millenium Giarmata – CSM Şcolar Reşiţa

ETAPA 7, 15 octombrie, ora 15:00

Millenium Giarmata – ACS Poli Timişoara II
Industria Galda – Pandurii Târgu Jiu II
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – Naţional Sebiş
Unirea 1924 Alba Iulia – Performanţa Ighiu
Gloria Lunca Teuz Cernei – CSM Lugoj
CNS Cetate Deva – Ripensia Timişoara
UTA Bătrâna Doamnă II – CSM Şcolar Reşiţa

ETAPA 8, 22 octombrie, ora 15:00

Pandurii Târgu Jiu II – ACS Poli Timişoara II
Naţional Sebiş – Industria Galda
Performanţa Ighiu – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CSM Lugoj – Unirea 1924 Alba Iulia
Ripensia Timişoara – Gloria Lunca Teuz Cernei
CSM Şcolar Reşiţa – CNS Cetate Deva
UTA Bătrâna Doamnă II –  Millenium Giarmata

ETAPA 9, 29 octombrie, ora 15:00

Millenium Giarmata – Pandurii Târgu Jiu II
ACS Poli Timişoara II – Naţional Sebiş
Industria Galda – Performanţa Ighiu
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CSM Lugoj
Unirea 1924 Alba Iulia – Ripensia Timişoara
Gloria Lunca Teuz Cernei – CSM Şcolar Reşiţa
CNS Cetate Deva – UTA Bătrâna Doamnă II

ETAPA 10, 5 noiembrie, ora 14:00

Naţional Sebiş – Pandurii Târgu Jiu II
Performanţa Ighiu – ACS Poli Timişoara II
CSM Lugoj – Industria Galda
Ripensia Timişoara – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CSM Şcolar Reşiţa – Unirea 1924 Alba Iulia
UTA Bătrâna Doamnă II – Gloria Lunca Teuz Cernei
CNS Cetate Deva – Millenium Giarmata

ETAPA 11, 12 noiembrie, ora 14:00

Millenium Giarmata – Naţional Sebiş
Pandurii Târgu Jiu II – Performanţa Ighiu
ACS Poli Timişoara II – CSM Lugoj
Industria Galda – Ripensia Timişoara
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CSM Şcolar Reşiţa
Unirea 1924 Alba Iulia – UTA Bătrâna Doamnă II
Gloria Lunca Teuz Cernei – CNS Cetate Deva

ETAPA 12, 19 noiembrie, ora 14:00

Performanţa Ighiu – Naţional Sebiş
CSM Lugoj – Pandurii Târgu Jiu II
Ripensia Timişoara – ACS Poli Timişoara II
CSM Şcolar Reşiţa – Industria Galda
UTA Bătrâna Doamnă II – Nuova Mama Mia Becicherecu Mic
CNS Cetate Deva – Unirea 1924 Alba Iulia
Gloria Lunca Teuz Cernei – Millenium Giarmata

ETAPA 13, 26 noiembrie, ora 14:00

Millenium Giarmata – Performanţa Ighiu
Naţional Sebiş – CSM Lugoj
Pandurii Târgu Jiu II – Ripensia Timişoara
ACS Poli Timişoara II – CSM Şcolar Reşiţa
Industria Galda – UTA Bătrâna Doamnă II
Nuova Mama Mia Becicherecu Mic – CNS Cetate Deva
Unirea 1924 Alba Iulia – Gloria Lunca Teuz Cernei

Comentarii FB

comentarii


TAG


Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

8 + patru =

ACTUALITATE
Doi jandarmi au salvat o femeie din mâinile unui jefuitor         Proiectul vânzării terenului de 80.000 de metri pătrați unei companii germane a fost respins         Angajații APIA Hunedoara au continuat protestul         Hunedoara anilor 1960, descrisă de scriitori: orașul uriaşului complex de uzine unde fierbe în clocot oţelul         Brandul Sense anunta mari reduceri de Black Friday         Un vârstnic de 95 de ani a fost jefuit         Imagini de pe șantierul Lotului IV al autostrăzii Lugoj – Deva. Cum s-a lucrat         O companie germană va deschide o fabrică în Hunedoara         CUM DISPAR COMORILE SATELOR. Bisericile de lemn ale Hunedoarei stricate de proiectele de restaurare         Raportul IPJ. Ultima lună din mandatul fostului șef al IPJ Hunedoara, Liviu Dumitru         Cursele de taxi mai scumpe cu un leu pe kilometru în Hunedoara         Peste 1.000 de salariaţi disponibilizaţi de la CEH vor primi plăți compensatorii         Tinerii sunt invitați de IPJ Hunedoara să devină polițiști         Angajată APIA condamnată la închisoare         Fost șef al CNADNR trimis în judecată pentru abuz în serviciu         Nouă ani de la marea tragedie din Mina Petrila         Târgul de Iarnă își deschide porțile în Deva         Elevă de 17 ani dispărută de la domiciliu         Miercuri începe Postul Naşterii Domnului         Caz șocant în Hunedoara. Bărbat spânzurat în scara blocului