FOTBAL. Programul turului Ligii a III-a, seria a IV-a

Etapa 1, 3 septembrie
Mureşul Vinţu de Jos – Pandurii II Tg. Jiu
UTA BD II – ACS Poli II
Unirea Alba Iulia – Millenium Giarmata
Gloria Lunca-Teuz Cermei – Mamma Mia Becicherecu Mic
CNS Cetate Deva – Industria Galda de Jos
CSM Lugoj – Performanţa Ighiu
Ripensia Timişoara – Naţional Sebiş
CSM Şcolar Reşiţa stă

Etapa a 2-a, 10 septembrie
ACS Poli II – Mureşul Vinţu de Jos
Millenium Giarmata – UTA BD II
Mamma Mia Becicherecu Mic – Unirea Alba Iulia
Industria Galda de Jos – Gloria Lunca-Teuz Cermei
Performanţa Ighiu – CNS Cetate Deva
Naţional Sebiş – CSM Şcolar Reşiţa
Pandurii II – Ripensia Timişoara
CSM Lugoj stă

Etapa a 3-a, 17 septembrie
ACS Poli II – Pandurii II
Mureşul Vinţu de Jos – Millenium Giarmata
UTA BD II – Mamma Mia Becicherecu Mic
Unirea Alba Iulia – Industria Galda de Jos
Gloria Lunca Teuz Cermei – Performanţa Ighiu
CSM Lugoj – Naţional Sebiş
CSM Şcolar Reşiţa – Ripensia Timişoara
CNS Cetate Deva stă

Etapa a 4-a, 24 septembrie
Millenium Giarmata – ACS Poli II
Mamma Mia Becicherecu Mic – Mureşul Vinţu de Jos
Industria Galda de Jos – UTA BD II
Performanţa Ighiu – Unirea Alba Iulia
Naţional Sebiş – CNS Cetate Deva
Ripensia Timişoara – CSM Lugoj
Pandurii II – CSM Şcolar Reşiţa
Gloria Lunca-Teuz Cermei stă

Etapa a 5-a, 1 octombrie
Millenium Giarmata – Pandurii II
ACS Poli II – Mamma Mia Becicherecu Mic
Mureşul Vinţu de Jos – Industria Galda de Jos
UTA BD II – Performanţa Ighiu
Gloria Lunca-Teuz Cermei – Naţional Sebiş
CNS Cetate Deva – Ripensia Timişoara
CSM Lugoj – CSM Şcolar Reşiţa
Unirea Alba Iulia stă

Etapa a 6-a, 8 octombrie
Mamma Mia Becicherecu Mic – Millenium Giarmata
Industria Galda de Jos – ACS Poli II
Performanţa Ighiu – Mureşul Vinţu de Jos
Naţional Sebiş – Unirea Alba Iulia
Ripensia Timişoara – Gloria Lunca-Teuz Cermei
CSM Şcolar Reşiţa – CNS Cetate Deva
Pandurii II – CSM Lugoj
UTA BD II stă

Etapa a 7-a, 15 octombrie
Mamma Mia Becicherecu Mic – Pandurii II
Millenium Giarmata – Industria Galda de Jos
ACS Poli II – Performanţa Ighiu
UTA BD II – Naţional Sebiş
Unirea Alba Iulia – Ripensia Timişoara
Gloria Lunca-Teuz Cermei – CSM Şcolar Reşiţa
CNS Cetate Deva – CSM Lugoj
Mureşul Vinţu de Jos stă

Etapa a 8-a, 19 octombrie
Industria Galda de Jos – Mamma Mia Becicherecu Mic
Performanţa Ighiu – Millenium Giarmata
Naţional Sebiş – Mureşul Vinţu de Jos
Ripensia Timişoara – UTA BD II
CSM Şcolar Reşiţa – Unirea Alba Iulia
CSM Lugoj – Gloria Lunca-Teuz Cermei
Pandurii II – CNS Cetate Deva
ACS Poli II stă

Etapa a 9-a, 22 octombrie
Pandurii II – Industria Galda de Jos
Mamma Mia Becicherecu Mic – Performanţa Ighiu
ACS Poli II – Naţional Sebiş
Mureşul Vinţu de Jos – Ripensia Timişoara
UTA BD II – CSM Şcolar Reşiţa
Unirea Alba Iulia – CSM Lugoj
Gloria Lunca-Teuz Cermei – CNS Cetate Deva
Millenium Giarmata stă

Etapa a 10-a, 29 octombrie
Performanţa Ighiu – Industria Galda de Jos
Naţional Sebiş – Millenium Giarmata
Ripensia Timişoara – ACS Poli II
CSM Şcolar Reşiţa – Mureşul Vinţu de Jos
CSM Lugoj – UTA BD II
CNS Cetate Deva – Unirea Alba Iulia
Gloria Lunca-Teuz Cermei – Pandurii II
Mama Mia Becicherecu Mic stă

Etapa a 11-a, 5 noiembrie
Pandurii II – Performanţa Ighiu
Mamma Mia Becicherecu Mic – Naţional Sebiş
Millenium Giarmata – Naţional Sebiş
ACS Poli II – Millenium Giarmata
Mureşul Vinţu de Jos – CSM Lugoj
UTA BD II – CNS Cetate Deva
Unirea Alba Iulia – Gloria Lunca-Teuz Cermei
Industria Galda de Jos stă

Etapa a 12-a, 12 noiembrie
Naţional Sebiş – Industria Galda de Jos
Ripensia Timişoara – Mamma Mia Becicherecu Mic
CSM Şcolar Reşiţa – Millenium Giarmata
CSM Lugoj – ACS Poli II
CNS Cetate Deva – Mureşul Vinţu de Jos
Gloria Lunca-Teuz Cermei – UTA BD II
Unirea Alba Iulia – Pandurii II
Performanţa Ighiu stă

Etapa a 13-a, 19 noiembrie
Performanţa Ighiu – Naţional Sebiş
Industria Galda de Jos – Ripensia Timişoara
Mamma Becicherecu Mic – CSM Şcolar Reşiţa
Millenium Giarmata – CSM Lugoj
ACS Poli II – CNS Cetate Deva
Mureşul Vinţu de Jos – Gloria Lunca-Teuz Cermei
UTA BD II – Unirea Alba Iulia
Pandurii II stă

Etapa a 14-a, 26 noiembrie
Ripensia Timişoara – Performanţa Ighiu
CSM Şcolar Reşiţa – Industria Galda de Jos
CSM Lugoj – Mamma Mia Becicherecu Mic
CNS Cetate Deva – Millenium Giarmata
Gloria Lunca-Teuz Cermei – ACS Poli II
Unirea Alba Iulia – Mureşul Vinţu de Jos
UTA BD II – Pandurii II
Naţional Sebiş stă

Etapa a 15-a, 3 decembrie
Pandurii II – Naţional Sebiş
Performanţa Ighiu – CSM Şcolar Reşiţa
Industria Galda de Jos – CSM Lugoj
Mamma Mia Becicherecu Mic – CNS Cetate Deva
Millenium Giarmata – Gloria Lunca-Teuz Cermei
ACS Poli II – Unirea Alba Iulia
Mureşul Vinţu de Jos – UTA BD II
Ripensia Timişoara stă

Prima clasată promovează în Liga a II-a
Echipele de pe locurile 13,14 şi 15 retrogradează în Liga a IV-a
Echipa de pe locul 12 ar putea retrogada în Liga a IV-a dacă are cel mai slab punctaj dintre grupările clasate pe acelaşi loc în celelalte serii.

 

Comentarii FB

comentarii




Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

șaisprezece − 4 =

ACTUALITATE
Viceprimarul din Bănița a fost condamnat. Rechizitoriul accidentului în care a murit un motociclist         Brandul Sense lansează campania aniversară „10 ani de modă românească”         Uniunea Națională a Notarilor Publici din România – Ziua Porţilor Deschise         Premierul Mihai Tudose se va afla într-o vizită de lucru în Hunedoara         Sentință definitivă pentru bătăușii din centrul Devei         Jandarmii montani au fost testați în Cheile Tăii         Ștafeta Veteranilor va trece prin Deva         Situația contractelor de deszăpezire pentru drumurile naționale din vestul țării         Cum a evoluat în 25 de ani populaţia marilor oraşe din judeţul Hunedoara         Decembrie ’89 pe mai multe voci         Rectorul Radu Sorin este cel mai bine plătit profesor din Hunedoara         Tomograf nou achiziționat de Spitalul din Hunedoara         Bine că ești tu deștept! Alegeri în Deva. Conspirație, transpirație și clăbuci         Liviu Gabriel Dumitru va fi noul șef al Școlii de Agenți din Cluj – Napoca         Copil accidentat grav după ce s-a electrocutat pe un pod din Hunedoara         Intensificarea traficului de pasageri pe Aeroportul din centrul ţării         Ministrul Carmen Dan a convocat comisia tehnică centrală pentru alegerile parțiale din luna noiembrie         Un bărbat de 71 de ani s-a urcat băut la volan și a produs un accident         Hoți care au devastat calea ferată prinși de Poliție         O tânără s-a spânzurat în locuința ei din Deva